Tvoje tvář má známý hlas – pěvecká show TV Nova

V zábavné show Tvoje tvář má známý hlas účinkují známí českí umělci, kteří za pomoci maskérů projdou velkou proměnou s cílem, aby vypadali jako legendární zpěváci, jejichž písničky zpívají. Jejich pěvecký i taneční výkon pak hodnotí porota složená s dalších celebrit.

V první řadě na jar 2016 účinkovali Hana Holišová, David Kraus, Petr Rychlý, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Iva Pazderková, Petr Vondráček a Anna Fialová. Vítězem byla Hana Holišová.

Na podzim téhož roku soutěžili David Gránský, Marta Jandová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Markéta Procházková, Anna Slováčková, Roman Vojtek a Ivana Jirešová. Soutěž vyhrál Jan Cina.

V další sérii v první polovině roku 2017 se v soutěži potkali Adéla Gondíková, Milan Peroutka, Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Martin Dejdar, Markéta Konvičková, Aleš Háma a Ondřej Ruml. Zvítězila Tatiana Vilhelmová.

O několik měsíců později následoval souboj, ve kterém se potkali Jitka Boho, Aneta Krejčíková, Leona Machálková, Markéta Konvičková, Tomáš Matonoha, Dalibor Gondík, Jan Maxián, Berenika Kohoutová a Jan Kopečný. Zvítězila Berenika Kohoutová.

Na podzim 2018 si změří síly Jan Révai, Tereza Mašková, Robert Jašków, Michaela Badinková, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jitka Schneiderová a Eva Burešová.